Fotokniha z vlastních fotografií
20. 10. 2021 - Před několika týdny jsem byl osloven z FotoŠkoda za účelem účasti ve videu o tiskových službách. Jako dlouhodobý zastánce skutečnosti, že fotografie patří na papír, jsem rád přijal. Společně s Kevinem V. Tonem a Petrem Klempou jsme se sešli ve studiu F22 a povídalo se o možnostech a formách zpracování. Ještě před touto akcí jsem si měl možnost vytvořit fotoknihu a volba padla na snímky Vašíka.  
kniha z fotek

Od porodu jsem hodně omezil aktivitu na sociálních sítích, zejména za YT mi chce asi spousta z vás už utrhnout hlavu. S novým nastavením rodiny se dávám trochu dohromady, ale zase to přijde. Za 4 měsíce (Václav se narodil 17. 6. 2021) jsem přeci jen nějaké ty fotografie Václava nashromáždil a do nové fotoknihy bylo z čeho vybírat.  Více o fotoknize a jak vznikala najdete v článku na FotoŠkoda.  
Video na téma tisku fotografií a fotoobrazů
Na stekání s Kevinem a Petrem jsem se těšil. Bylo to podle mě tak trochu o natavení přechodu mezi analogem a digitálem. Zdaleka největší zkušenosti s tištěnou fotkou má z nás třech Kevin, fotky tiskne a zpracovává jak na klasický papír, tak do menších knih i vlastního archivu. Jeho informace a zkušenosti jsem ve videu doslova hltal. Více ve videu níže.
NAHORU